ÖVRIGT / Diverse / Dosa med lock 15683232
nr 1568 3232
Dosa med lock
1700-tal, Emaljerad. Dekor med geometriskt mönster, Längd: 8 cm. Djup: 6 cm, höjd: 3,5 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:15:36
25/9 21:52:34